Gembird стенна стойка за телевизор TV Mount - WM-120ST-01 - Adjustable, 60"-120", 120 kg
WM-120ST-01
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
ПРОИЗВОДИТЕЛGembird
СТОЙКА ЗА Телевизор
МОНТИРАНЕ НА Стена
ВИД СТОЙКА Регулируема
МАКСИМАЛНО ТЕГЛО 120 kg
МАКСИМАЛЕН ДИАГОНАЛ 120"
VESA СТАНДАРТ 200 x 200
300 x 200
300 x 300
400 x 200
400 x 300
400 x 400
600 x 400
800 x 400
800 x 600
900 x 600
ВЕРТИКАЛЕН НАКЛОН +5° / -15°
ВЪРТЕНЕ НА РАМОТО 120°
ВЪРТЕНЕ НА СТОЙКАТА
РАЗСТОЯНИЕ ОТ СТЕНАТА 75 - 703 mm
ЦВЯТ Черен
ДОПЪЛНИТЕЛНИ Double-arm full-motion TV wall mount
Supports most 60" - 120" LCD TV’s
Allows up to 120 degrees swivel and 20 degrees tilting
Distance to wall: 75 ~ 703 mm