SONY FWD-65XR80 65inch 4K OLED Tuner w/3yr PS
FWD-65XR80
Безплатна доставка
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Дисплей
    65"
  • Формат
    16:9
  • Резолюция
    3840 x 2160
  • Гаранция, месеци
    36 месеца
  • Хоризонтален ъгъл на видимост
    178 degrees
  • Вертикален ъгъл на видимост
    178 degrees
  • Вградени говорители
  • Интерфейси
    4 x HDMI input - side 2 x USB - side LAN - side Digital audio output - side
  • Свързаност
    Wi-Fi, LAN, Bluetooth
  • Ширина
    144.2 cm
  • Височина
    82.9 cm
  • Дълбочина
    3.7 cm
  • VESA размер
    300 x 300 mm