SONY FW-75BZ40L Bravia LCD 75inch 4K HDR Pro display 24/7 portrait landscape Pro-Mode Airplay...
FW-75BZ40L
Безплатна доставка
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Дисплей
    75"
  • Формат
    16:9
  • Резолюция
    3840 x 2160
  • Яркост
    700 cd/m²
  • Статичен контраст
    1200:1
  • Режим на работа
    24 / 7
  • Време за реакция, ms
    8 ms
  • Хоризонтален ъгъл на видимост
    178 degrees
  • Вертикален ъгъл на видимост
    178 degrees
  • Вградени говорители
    Down-firing Speaker
  • Интерфейси
  • Свързаност
    Wi-Fi, LAN
  • Ширина
    168.6 cm
  • Височина
    96.9 cm
  • Дълбочина
    7.2 cm
  • VESA размер
    300 x 300 mm