Дисплей Philips 86BDL4050Q/00
86BDL4050Q/00
Безплатна доставка
Поръчка по телефона
Изпрати запитване
Добави в любими
Спецификации
  • Дисплей
    85.6
  • Формат
    16:9
  • Резолюция
    3840 x 2160
  • Яркост
    500
  • Статичен контраст
    1200
  • Режим на работа
    24/7
  • Гаранция, месеци
    36 месеца
  • Време за реакция, ms
    8
  • Ъгли на видимост
    178 / 178
  • Вградени говорители
    2 x 10W
  • Изходи
    1 x 3,5 mm jack
  • HDMI
    2 x HDMI
  • DVI
    1 x DVI-I
  • RS232
    1 x RS232
  • Аудио вход
    1 x 3,5 mm jack
  • LAN
    да
  • VESA размер
    600x400
  • Панел
    ADS
  • OPS слот
    да
  • Включени аксесоари
    Power cable, RS232C cable, QSG, Safety guide, Remote control (batteries included)
  • Енергопотребление
    100
Подобни продукти
98
3840 x 2160
500
VIEWSONIC IFP8662 85.6inch 20 Points Multi... - 1VIEWSONIC IFP8662 85.6inch 20 Points Multi... - 2
86"
350 cd/m²
SAMSUNG Signage Display QB98T-B 98inch UHD... - 1
98"